Recenze Zahradní domek Arrow WL 10 x 8

Ověřený zákazník Obchody24.cz

Přidáno: 11. května 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• V balení nic nechybělo
  • Při stavbě dílů střechy některé předvrtané otvory neseděli, musel jsem převrtat.

Splnilo mé očekávání. Doporučuji. Na stavbu si ale vyhraďte celý den.

Konstrukce a materiál: Dobrý
Kvalita provedení: Dobrá
Ověřený zákazník Kvalitnidomacnost.cz

Petr

Přidáno: 29. října 2013

Zakoupeno v Kvalitnidomacnost.cz

• prostě se mi líbil
  • předpoklad delší životnosti než dřeva
  • mám dvě VŠ a měl jsem honičku s montáží

domek dobrý, mohl by být vyšší vzhledem k ploše,
zbytečně složitá montáž, ale celkově splňuje co jsem očekával
s klidem doporučím

Konstrukce a materiál: Dobrý
Kvalita provedení: Dobrá
Ověřený zákazník Hobbystore.cz

Přidáno: 19. září 2011

Zakoupeno v Hobbystore.cz

• Nemohu hodnotit, zatím čekám na dodání!

Ověřený zákazník SVARTOP CZ

Zbyněk Popelák

Přidáno: 1. srpna 2011

Zakoupeno v SVARTOP CZ

• Pro montáž stačí aku vrtačka a šroubovák. Všechen potřebný materiálje v jedné krabici. Cena a prostor. Rychlost montáže. Počase je možno domek rozebrat nebo přesunout do jiné části zahrady.
  • Na některých dílech nebyla čísla. Při montáži střechy jsme neseděli díry pro plechy. Relativně velká zmetkovitost šroubů.
  • Při montáži musí být dva lidé. V českém návodě špatně čitelná čísla dílů a obrázky - proto jsme pak používali návod v angličtině kde bylo vše pěkně čitelné.

Montáž trvala 1 den.
Jsem velmi rád, že konečně mám místo na sekačku a další věci kolem domu.

Ověřený zákazník Korunka.cz

Zdeňka Selucká

Přidáno: 27. dubna 2010

(Upraveno 27. dubna 2010)

Zakoupeno v Korunka.cz

• Krásná úprava povrchu, desetiletá záruka proti korozi,perfektní zabalení pro dopravu
  • chybí mi u popisu v katalogu zmínka o tom, jak se domek připevní k podlaze nebo na zem.

Potřebovala jsem zahradní domek na nářadí a uskladnění malé zahradní techniky. vyhovovaly mi parametry, materiál, cena a v neposlední řadě i krásná povrchová úprava - domeček vypadá jako ze dřeva, nenarušuje ráz krajiny, do zeleně naší zahrady
/zahradu máme hodně velkou/ perfektně zapadne.