Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Zahradní domek Albert Ekonomik 200x200

Popis produktu

Zahradní domek na nářadí DELTA ALBERT EKONOMIK

Zahradní domek na nářadí DELTA ALBERT EKONOMIK patří k nejprodávanějším domkům tohoto léta. Je vkusným doplňkem zahrady a nezbytným pomocníkem pro uskladnění nářadí. Jako základní střešní krytina se u těchto dřevostaveb dodává nenasákavá lepenka V13. Doporučujeme si však přiobjednat asfaltovou šindel nebo asfaltovou lepenku. Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Základový rám je již u každého výrobku zeleně naimpregnován.Můžete zvolit verzi DELTA ALBERT EKONOMIK s bočním přístřeškem, který výborně poslouží např. pro uskladnění dřeva. Přístřešek může být osazen z levé i z pravé strany domku. Jeho umístění si můžete zvolit až při samotné montáži. Podpůrné sloupky je nutno přikotvit. K domku je možno si přiobjednat mnoho dalších doplňků, jeho rozměry však měnit nelze. 

Bližší specifikace standardního provedení:

Materiál - řádně vysušené smrkové řezivo. Čistě a přesně čtyřstranně opracované stěnové profily s rohovým hrankováním.

Stěnová palubka s jednoduchou pero/drážkou. Rohový křížový (srubový) spoj s dvojitým zámkem.

Střecha je sedlová, symetrická.

Dveře jsou palubkové s 1/3 prosklením, vč. vložkového zámku a kování.

Možnost objednání výrobku na klíč vč. zhotovení základů pomocí vrutů Krinner.

Možné další příslušenství si můžete vybrat u tohoto výrobku v záložce příslušenství: jiná střešní krytina – asfaltová šindel anebo asfaltová lepenka, bezbarvá impregnace, nátěry lazurovacím lakem, oplechování vč. okapů a svodů, dvoukřídlé dveře, boční přístřešek, zastřešená terasa, delší čelní přesah střechy, okno a okenice, regál atd.

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Delta Svratka opravit
Čelní přesah střechy 30 cm opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.