VEGA VeGAS DELuxe

Doporučená nabídka Prodej zahradní techniky

Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 228 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Namir.cz

• Píšete rozměr 3.00x3.00 a posíláte 2.60x2.60

Když vám píši o nápravě respektive finančním vyrovnáním tak sice odepíšete ale nic se neděje a pořád dokola chcete vysvětlení proč píši.Připadám si jako blázen a nebo si děláte blázny ze mě.Už mě to unavuje a příští týden to dám J.Klímovi do televize ať lidi vidí jak jednáte se zákazníky!!!!
    Jsem ochoten vše vysvětlit na tel.603521203

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pevnější konstrukce než u klasických tenkostěnných bílých trubek.Krásný vzhled a k tomu moskytiéra.
    • Bohužel některé díly byly buď omylem vyměněné nebo opačně navařené.Pro některé méně zručné lidi dost zásadní problém!!!

Montáž produktu velmi lehká.Díly s navrtanými dírami seděli.Šroubky a matičky seděli.Jen ten problém se špatnými díly které byli opačné.

• , zakoupeno v DANESI s.r.o.

• snadná stavba, lehká konstrukce
    • vypadá pěkně, opravdu jako na obárzku
    • již po prvním dešti se objevila lehká koroze ve spojích
    • při stavbě jsem musel převrtávat 4 díry

pěkný stan za solidní cenu, uvidíme kolik sezón vydrží

Kovový zahradní altán VeGAS DeLuxe se stříškou o rozměrech 3x3 m, celková výška altánu je 2,7 m a podchozí výška 2 m. Konstrukce zahradního altánu VeGAS DeLuxe je vyrobena z ocelových trubek a ocelových profilů, šířka bočnice je 440 mm. Povrchová úprava konstrukce je provedena vypalovací komaxitovou šedo-černou barvou.

Béžová látková stříška dobře odráží teplo a sluneční paprsky, je vyrobena z materiálu polyester o hustotě 180g/m2. Ve střeše je umístěn ventilační otvor. Kovový zahradní stan VeGAS DeLuxe je vhodný pro každou zahradu a zahradní párty. Součásti altánu jsou i průhledné boční záclony - moskytiéra.

Kovový zahradní altán je snadno smontovatelný a stabilní.

Kovový zahradní altán VeGAS DeLuxe

• rozměry 3x3 m
  • celková výška 2,7 m
  • podchozí výška 2 m
  • barva: béžová
  • střešní ventilační otvor
  • snadno smontovatelný a stabilní
  • hmotnost: 25kg

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Namir.cz

• Píšete rozměr 3.00x3.00 a posíláte 2.60x2.60

Jsem ochoten vše vysvětlit na tel.603521203

• Je moc hezky řešený a vypadá moc hezky,ale má své pro mě velké mínus
    • Po prvním dešti nám protekla střecha.Ač to výrobce nepíše my jsme měli stan promokavý,takže veškerý zahradní nábytek byl promočený.Docela velké zklamání.O proti levnějším stanům které jsme měli ,jsme byli zklamaní z toho,že za deště nemůžeme pod ním sedět a musíme vynaložit další finance za impregnaci.Mělo by to být u výrobku napsáno,zda je promokavý nebo nepromokavý.A tudiž ,jak už tady někdo psal ,začal reznout,takže ho budeme muset nastříkat nějakou antikorozní barvou.

Docela velké zklamání

• *
    • *

K recenzím - myslím, že výrobce poněkud podcenil manuál a postup montáže. Ne vše je z přiloženého výkresu patrné a jasné. Převrtávání děr je myslím zbytečnost, obráceně díly - nevím ... Jde tam jen o to, správně spojit díl 1 a 2 ... To by měl možná výrobce trochu lépe do plánku vyznačit.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• , zakoupeno v DANESI s.r.o.

• snadná stavba, lehká konstrukce
    • vypadá pěkně, opravdu jako na obárzku
    • již po prvním dešti se objevila lehká koroze ve spojích
    • při stavbě jsem musel převrtávat 4 díry

pěkný stan za solidní cenu, uvidíme kolik sezón vydrží

• Vzhledově velmi hezký stan za relativně slušné peníze
    • Celkem jednoduchá montáž
    • Pevnější konstrukce
    • Ne moc dobrý a podrobný návod k montáži
    • V balení spojovacího materiálu chaos - místo šroubů délky 40 mm byly šrouby délky 35 mm, obrácený počet šroubů délky 20 mm a 30 mm což mělo za následek nákup dalších šroubů délky 40 mm a 30 mm ( při ceně cca 50,- Kč zanedbatelná částka oproti ceně výrobku, ale je to nepříjemné )
    • Je nutno počítat s tím, že rozměry jsou celkové - tedy včetně přesahů střechy, což je cca 30 cm ...

I přes malé potíže při montáži se zadařilo celkem rychle a jednoduše stan postavit.
    Materiál střechy mohl být možná lepší, ale kvalita provedení nemá chybu.
    V rozích jsou dole díry pro kotvící kolíky, ale raději jsem zvolil podklad po rohy dlažbu a stan ukotvil šrouby.
    Celkově je to pěkný zahradní stan.
    Konstrukce je pevná.
    Cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v mamtechnika

• Rychlost pri stavbe, prezil i prvni bourku se silnym vetrem, vitr proletel strechou a stan se ani nehnul
    • Strecha by mohla byt pevnejsi, jsou videt prouzky slabsich vlaken

Doufam, ze za tu cenu prezije alespon tri sezony