Malatec 7913 Zahradní párty stan 3 x 6 m + 6 bočních stěn bílý

250 cm
Party stany

• , zakoupeno v Slevňuj.cz

Zdravím všechny,
    tento altán, jsem koupila, protože jsme ho chtěli jako přístřešek na hrání a posezení. Bohužel byli jsme zklamaní, když jsme ho rozbalili a zjistili, že je špatně ušitá střecha a bočnice se zipem. Docela mě překvapilo, že strany jsou ze tří kusu tyčí, protože je dosti dlouhý a není to tak pevný , a hlavně ty suché zipy na střeše, kde se připevňují k tyči tak se protáčí, a nejdou pořádně upevnit, aby byl stan napnutý. Když začalo pršet, tak se střecha na těch delších stranách začala prohýbat a zůstávala tam voda (hodně vody - 2l i více)a začali se točit ty suché zipy. Tak že bych tento stan nikomu nedoporučila. Nejsem spokojená, a docela mě to mrzí, protože si pod altánem hrajou.
    Přeji hezký den.
    Vaše zákaznice Jana

• Je levný
    • Odolal poměrně silnému větru
    • Velmi snadná konstrukce i dekonstrukce

Asi takhle - když si koupíte kilo hovězího za 50 korun, asi od toho nečekáte nějakou vysokou kvalitu. Tenhle stan je to samé. Prostě je levný. Tečka. Dle mého názoru ale kvalita vcelku odpovídá, měli jsme ho postavený když přišel poměrně silný vítr před bouřkou (která se nám nakonec vyhla), neměli jsme tam bočnice a měli ho docela dobře ukotvený. Stan v pohodě odolal. Zároveň je opravdu velký, poskytl nám v perném letním dni rozumné množství stínu.

Určitě bych jej nedoporučil někomu, kdo ho bude používat nějak často (byť je stavba i skládání pro dva lidi snadné), ale když to potřebujete jednou za rok nebo tak něco, tak proč investovat více, než je skutečně třeba :)

• , zakoupeno v Sport 4 all

Výrobek nic nevydrží. Vydržel stát jen dva dny. Nepříznivé počasí nebylo, nefoukal vítr. Po příjezdu domů z práce jsme jej našli v polámaném stavu.
    Reakce obchodu - je jen na dočasné postavení a při nepříznivém počasí se má seskládat. Mohli jsme zaslat na reklamaci, ale víme, že by ji rovnou zamítly a vyhodili bychom další peníze za altán. Už tak stál nehorázné peníze!!!
    ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

Druh materiálu
kov
Délka
Šířka
Výška hřebene
250 cm
Party stany

Stan ideální pro zahradu během recepcí, ochrání hosty před sluncem. Je ideální pro svatby, narozeninové oslavy, oslavy prvního přijímání, rodinné oslavy, grilování atd. Je také ideální jako obchodní stan. Stabilní nohy s otvory pro slede (v sadě) a napínací šňůry navíc stabilizují stan.

Západky na ocelových trubkách navíc posilují celou konstrukci.  Stan by měl být během silného větru rozebrán.

POZOR! Stan je vhodný pouze pro bezvětří.

• barva: bílá
  • V SETU
    • rám
    • montážní prvky
    • střecha
    • 6 stěn (4 s okny, 2 plné)
    • stahovací šňůry

1zákazník doporučuje produkt